Tvorba profilu na LinkedIn

Získejte nové kontakty a nabídky (spolu)práce

Vybudujte si svoji osobní značku

Když hledají personalisté na LinkedIn vhodné kandidáty ve vaší branži, chcete, aby našli a vybrali právě vás. Díky profesionálně napsanému profilu na LinkedIn si zvýšíte šanci na získání zaměstnání, které chcete.

LinkedIn funguje také jako velmi dobrý nástroj pro budování osobní značky. Nikdy nevíte, kdy vás bude chtít přetáhnout konkurence nebo se objeví nějaká zajímavá pracovní nebo obchodní nabídka. Mít kompletní profil také zvyšuje vaši důvěryhodnost.

Představte si, že je vám díky vašemu skvělému profilu nabídnuta práce. Nová práce vám může přinést lepší podmínky, např. zvýšení platu až o 50 %, ze 40 tisíc Kč na 60 tisíc Kč, což ročně znamená navýšení až o 240 tisíc Kč. Ročně můžete vydělat až desítky tisíc nebo až statisíce navíc. Kolik peněz měsíčně ztrácíte vy tím, že váš profil není vhodně napsaný?

Co to obnáší?

Nejprve Vám vytvoříme životopis, který bude základem pro váš profil na LinkedIn a poté upravíme samotný profil, což znamená mimo jiné i analýzu klíčových slov pro danou oblast.

Proč využít našich služeb Tvorby profilu na LinkedIn?

 • 1
  Získáte nové nabídky (spolu)práce
 • 2
  Získáte nové obchodní kontakty
 • 3
  Recruiteři nebo společnosti vás sami budou kontaktovat s nabídkou zaměstnání
 • 4
  Budujete svoji osobní značku a tím se stanete pro obchodní partnery, zákazníky a recruitery mnohem důvěryhodnější

Vaše výhody

 • 1
  Uděláme Vám analýzu klíčových slov pro Váš obor, abyste byli na LinkedIn dobře vyhledatelní
 • 2
  Dostanete tipy a strategii, jak LinkedIn používat, abyste z této sociální sítě vytěžili maximum, což Vám pomůže při hledání práce (většina členů LinkedIn nevyužívá ani 10 % jeho možností)

Profil LinkedIn se liší od životopisu, ale je stejně tak důležitý. Je důležité nalézt rovnováhu mezi psaním profilu na LinkedIn pomocí správných klíčových slov a profesionalitou a přitom ukázat Vaši osobnost. Výhodou našich služeb profesionálního psaní profilu LinkedIn je, že přesně víme, co se patří a co ne a z jakého úhlu pohledu tyto informace prezentovat ve vašem profilu, aby bylo zajištěno, že váš profil zdůrazní vaše přednosti a vy získáte náskok před konkurencí.

Ukázky naší práce

Správa firemního profilu na LinkedIn

Máte zájem o správu firemního profilu na LinkedIn?

Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku.

Službu mohu určitě doporučit. Získali jsme profesionální stránky jak na FB tak na LinkedIn. Zvýšit povědomí o firmě na sociálních sítích je určitě běh na dlouhou trať, takže výsledky se určitě nedostaví hned. Jsem ale přesvědčený, že Vámi odvedená práce nám bude k užitku, stejně jako spousta tipů a návodů jak na to. Cena přijatelná, odborný a přívětivý přístup 🙂

Pavel Smíšekjednatel RAZKA reality