Co o nás napsali a komu jsme pomohli

Níže naleznete neupravenou zpětnou vazbu od našich klientů

Spolupráce na zásadním vylepšení mého profilu na Lindkedinu (v AJ) byla od počátku výborná. Mám rád profesionální práci a paní Doubková ji se svým týmem odvedla. S výsledkem jsem maximálně spokojen.

Tomáš VaníčekDeputy CEO

Velmi oceňuji rychlost a kvalitu zpracování životopisu. Díky tomuto profesionálně vypracovanému CV se mi podařilo opravdu v krátkém čase najít zaměstnání přesně podle mých představ. Se službami CVprofi jsem velmi spokojená, proto je mohu všem vřele doporučit.

Kristýna ČejkováCompliance Officer

Celý tým CVprofi pracuje velice profesionálně a rychle. Požadovala jsem vypracování životopisu, motivačního dopisu i profilu LinkedIn a byla jsem maximálně spokojená. Vše bylo kvalitně a podrobně zpracované. Velice oceňuji také uchování vypracované zakázky. Po dvou měsících jsem oslovila paní Doubkovou s prosbou o opětovné poslání životopisu a motivačního dopisu, ještě týž den jsem obdržela email i s přílohami. Děkuji celému týmu, ať se daří.

Jolana JaníkováMarketing

Služby společnosti CVprofi mi byli nabídnuty jednatelkou společnosti paní Doubkovou pro účel opětovného ucházení se o pozici Senior Geotechnical Engineer na Novém Zélandu. Navržené řešení bylo pro můj složitý životopis zcela inovativní, klientská péče rychlá a příjemná. V současnosti se těším na úspěšný kontakt od budoucích možných zaměstnavatelů. Služby mohu vřele doporučit.

RNDr. Ivan Poul, Ph.D.Geotechnik

Líbila se mi rychlost, styl Vaší práce a hlavně výsledek, kde je vidět, že máte zkušenosti z HR. Teď už zbývá jen počkat na reakce ze strany potenciálních zaměstnavatelů.

Tomáš PokornýCountry manažer

Vaše služby hodnotím velmi pozitivně, jednání bylo rychlé, odpovídala jste mi okamžitě na jakýkoli e-mail. CV je vytvořené na profesionální úrovni a já za sebe jsem velmi spokojený.

Lukáš KolskýAdministrativa, prodej

Dle mého názoru se investice do profesionálně působícího CV vrátí ve většině případů několikanásobně. Firmu Cvprofi.cz můžu jen doporučit. Vše proběhlo podle očekávání a s výsledkem jsem spokojen.

Ondřej DrozdIT konzultant

Velmi si cením osobního jednání na profesionální úrovni. Spolupráce s týmem CV Profi byla perfekní. Jejich služby mohu vřele doporučit.

Vlastimil NovákManažer

Děkuji celému týmu CVprofi za vytvoření mého nového CV i profilu na sociální síti LinkedIn. Sítu této sociální sítě jsem dlouho podceňovala. Profil jsem si jednou vytvořila sama, ale popravdě řečeno, moc jsem se o něj nestarala… Na radu paní Jarmily z CVprofi jsem si nechala upravit i tento profil a nakonec jsem díky němu dostala nabídku na mou vysněnou práci. A to, prosím, hned druhý den po vytvoření profilu! Spolupráce s CVprofi byla naprosto perfektní, dodání ještě před smluveným termínem. Pozvánky k pohovorům na sebe nenechaly čekat a já už dnes vím, že se na CVprofi ráda obrátím i v budoucnu. Ještě jednou moc děkuji a přeji další spokojené zákazníky.

Eva KellerováOffice manažerka a asistentka lidských zdrojů

Služby cvprofi.cz vřele doporučuji všem, kdo chtějí zvýšit své šance při hledání zaměstnání a svým profesionálně a na míru zpracovaným životopisem zaujmout své potenciální zaměstnavatele. Oceňuji zejména rychlost komunikace mezi zadavatelem a zpracovatelem a stejně tak rychlost vyhotovení objednávky. Investice do vyhotovení CV přímo od profesionálů z oboru rozhodně nelituji neboť věřím, že bude polovinou úspěchu na cestě k mé vysněné profesi.

Dominika Doušová, PrahaMediální konzultant

Tímto děkuji celému týmu CVprofi za úžasnou spolupráci.Výborná komunikace,profesionální přístup, mohu jen vřele doporučit. S výsledkem jsem byla velice spokojena.

Romana ŠvanováÚčetní

Oceňuji rychlou a věcnou komunikaci. Děkuji za profesionální přístup a jednání, které naprosto naplnily moje očekávání. S výsledkem spolupráce jsem velmi spokojen a určitě můžu služby CVprofi doporučit i dalším.

Roman KropObchodní ředitel

Jsem žena na rodičovské dovolené a po delší pauze v zaměstnání a též hledání nového, jsem se rozhodla svěřit vypracování mého CV a profilu na LinkedIn firmě CVPROFI. Tímto děkuji za skvělé a nezávislé vypracování CV i profilu na LinkedIn a též za rady a typy s tím spojené. Vřele DOPORUČUJI všem váhajícím.

Monika PivoňkováLaborant

Krásný den přeji a velice děkuji za nádherně zpracované životopisy a motivační dopis!!! Jsem opravdu nadšená a budu Vás vřele doporučovat!

Jarmila ČudováFyzioterapeut a masér

Děkuji za efektivní a rychlou spolupráci. Ačkoliv máte určitý čas na zpracování, vyšli jste mi vstříc a i během víkendu jste aktivně pracovali na tom, abych mohla CV ihned použít.

Jana VokounováÚčetní

Velice vstřícný a profesionální přístup. Dostal jsem přesně to co jsem potřeboval a očekával. Mohu jen doporučit.

Martin SlavíkTajemník Úřadu městské části

I can honestly recommend Jarmila´s services via CVprofi. Not only were I pleased to get such a responsible attitude but also my friends tell me how professionaly the profile looks like. And when they ask me if I have got through any LinkedIn training I say no, I´ve got Jarmila 🙂

Pavel HubAshtanga Yoga Instructor Onlinekurzjogy.cz

Slečna Doubková je veľmi profesionálna, príjemná a z našej emailovej komunikácie mi bolo hneď zo začiatku jasné, že si dáva veľmi záležať na výslednom produkte, teda službe, ktorú si jej zákazník objednal. Ako jej spokojná zákazníčka môžem iba odporúčať.

Jara PodolakPeople Development Manager

Want to thank you for your professional service. I´m glad you helped me to find a job. Good luck)

Igor ZagorodniDocument Controller

Dobrý den, děkuji za dobrou práci, zdravím z nového zaměstnání.

JaroslavObchodní ředitel

Spokojená s úpravou profilu na LinkedIn jsem samozřejmě byla. Zvládli jste to v rekordním čase a se základními informacemi obsluhy. Profesionální práce. Děkuji.

JanaSenior účetní

Děkuji za Vaši skvělou profesionálně odvedenou práci. Jsem velice rád, že jsem využil Vašich služeb.

Radim TauchenProvozní manažer

Společnost CV profi, zastoupená paní Jarmilou Doubkovou, mi dodala špičkový a naprosto profesionální servis. Byl jsem od začátku komunikace rychle pochopen a přesto, že moje zadání nebylo jednoduché, bylo beze zbytku naplněno. Firma splnila moje vysoké očekávání formou, obsahem a rychlostí dodání. Z jednání Jarmily Doubkové je patrná profesionalita, zkušenost, moderní a praktický pohled na svět. Vřele doporučuji využít služeb CV profi v nejširším možném rozsahu. Pomůžou Vám začít budovat si svoji identitu v profesní a digitálním prostředí. vždy je pro mě osvěžující kontakt s chytrými a milými profesionály :-). Děkuji a vážím si Vašeho přístupu!

Martin VotoupalOperations Manager

Se službou jsem spokojen po všech stránkách. Po prvotním zadání požadavku jsem byl velmi rychle osloven. Na základě zaslaných otázek jsme přesně stanovili společný cíl, tj. jak by měl výstup vypadat, co by měl obsahovat a které zaměstnavatele (typ pozic) bych chtěl oslovit. V průběhu zpracování požadavku se mnou byl neustále udržován kontakt a byli zjišťovány doplňujicí informace nezbytné pro vytvoření detailního profilu. Výsledek byl doručen ve výborné kvalitě, která předčila mé očekávání. Nadále jsme v kontaktu a v blízké budoucnosti jistě využiji dalších služeb.

Ladislav MüllerManager

Team did a great job to reshuffle my CV and gave it more professional and fresh look, not only form but also content wise, which I firmly believe will help me to attract more potential employers.

Adam BorovskýIT Service Management Consultant

Na základe velmi rychlé kominukace a spousty doplňujících otazek ohledně mých pracovních zkušeností vznikl profesionální životopis. Uvidí se, jak budu nyní úspěná na trhu práce... Služby cvprofi.cz mohu jen doporučit.

Helena SedláčkováAdministrativa

Moc vám děkuji za sepsání životopisu a profilu. Vše je SUPER. Jsem nadšená a přesvědčená, že moje prezentace u budoucího zaměstnavatele bude odpovídat všemu co umím, sama bych CV takhle nesepsala, ještě jednou děkuji.

Markéta ProškováFakturační specialista

Jsem velmi spokojená s úpravou mého CV a určitě Vás budu dále doporučovat mým kolegům a přátelům. Váš profesionální přístup a rychlé jednání mě potěšilo. Hlavně jsem ocenila Vaši znalost anglických výrazů a způsob, jakým jste dokázala skloubit a upravit informace ve 2 rozdílných jazycích.

Dagmar GormanManažerka

Na služby CVprofi jsem se obrátila ve chvíli, kdy se po delší době vracím do práce. Díky doplňujícím dotazům, které vyžadovaly detailnější vhled na moji dosavadní kariéru jsem si uvědomila, že mám co nabídnout a mohu s klidným svědomím vyhledávat nabídky na odpovídající pozici. V případě pochyb vám slečna Jarmila nabídne i jiný pohled na věc, což vidím jako hodně užitečné a pozitivní.

Michala OndráčkováMajitelka e-shopu

Spolupráce s paní Doubkovou velmi předčila mé očekávání. Pracovala velmi rychle, flexibilně a profesionálně. Příjemným bonusem bylo její velmi milé a vstřícné jednání. Paní Doubkovou považuji za experta ve svém oboru. Velmi jsem ocenila také její rady a doporučení nad rámec poptávaných služeb.

Kateřina JarošováNákupčí

S čím potřebujete pomoct vy?