Komu pomohlo CVprofi?

Děkuji celému týmu CVprofi za vytvoření mého nového CV i profilu na sociální síti LinkedIn. Sítu této sociální sítě jsem dlouho podceňovala. Profil jsem si jednou vytvořila sama, ale popravdě řečeno, moc jsem se o něj nestarala… Na radu paní Jarmily z CVprofi jsem si nechala upravit i tento profil a nakonec jsem díky němu dostala nabídku na mou vysněnou práci. A to, prosím, hned druhý den po vytvoření profilu! Spolupráce s CVprofi byla naprosto perfektní, dodání ještě před smluveným termínem. Pozvánky k pohovorům na sebe nenechaly čekat a já už dnes vím, že se na CVprofi ráda obrátím i v budoucnu. Ještě jednou moc děkuji a přeji další spokojené zákazníky.

Eva KellerováOffice manažerka a asistentka lidských zdrojů

Celý tým CVprofi pracuje velice profesionálně a rychle. Požadovala jsem vypracování životopisu, motivačního dopisu i profilu LinkedIn a byla jsem maximálně spokojená. Vše bylo kvalitně a podrobně zpracované. Velice oceňuji také uchování vypracované zakázky. Po dvou měsících jsem oslovila paní Kacerlovou s prosbou o opětovné poslání životopisu a motivačního dopisu, ještě týž den jsem obdržela email i s přílohami. Děkuji celému týmu, ať se daří.

Jolana JaníkováMarketing

Služby společnosti CVprofi mi byli nabídnuty jednatelkou společnosti paní Kacerlovou pro účel opětovného ucházení se o pozici Senior Geotechnical Engineer na Novém Zélandu. Navržené řešení bylo pro můj složitý životopis zcela inovativní, klientská péče rychlá a příjemná. V současnosti se těším na úspěšný kontakt od budoucích možných zaměstnavatelů. Služby mohu vřele doporučit.

RNDr. Ivan Poul, Ph.D.Geotechnik

Jsem žena na rodičovské dovolené a po delší pauze v zaměstnání a též hledání nového, jsem se rozhodla svěřit vypracování mého CV a profilu na LinkedIn firmě CVPROFI. Tímto děkuji za skvělé a nezávislé vypracování CV i profilu na LinkedIn a též za rady a typy s tím spojené. Vřele DOPORUČUJI všem váhajícím.

Monika PivoňkováLaborant

Dle mého názoru se investice do profesionálně působícího CV vrátí ve většině případů několikanásobně. Firmu Cvprofi.cz můžu jen doporučit. Vše proběhlo podle očekávání a s výsledkem jsem spokojen.

Ondřej DrozdIT konzultant

Moc vám děkuji za sepsání životopisu a profilu. Vše je SUPER. Jsem nadšená a přesvědčená, že moje prezentace u budoucího zaměstnavatele bude odpovídat všemu co umím, sama bych CV takhle nesepsala, ještě jednou děkuji.

Markéta ProškováFakturační specialista

S čím potřebujete pomoct vy?

Co o nás napsali: