O nás

Pomáháme lidem najít jejich silné stránky a práci, ve které budou spokojení a dobře ohodnocení. Jsme tým autorů ze všech odvětví a úrovní průmyslu. Máme letité zkušenosti s tím, co zaměstnavatelé hledají a na co slyší personální agentury a HR. Proto každý životopis a motivační dopis vytváříme přímo pro klienta a bez šablon.

Napsali jsme také praktické e-booky Získejte práci díky LinkedIn a Uspějte na pohovoru. Dále zajistíme překlady a korektury a koučink pro perfektní přípravu na pohovor.

O zakladatelce

Jarmila Doubková

Zakladatelka CVprofi

Jarmila Doubková se léta věnuje psaní životopisů, motivačních dopisů a úpravě profilů na LinkedIn. Na svém vlastním účtu navázala více než 10.200 spojení a její profil dosáhl nejvyšší možné úrovně „All-Star“. Jarmila založila v roce 2014 agenturu CVprofi a spolu se svými kolegy pomohla najít práci mnoha manažerům, specialistům a konzultantům.

Navažte s Jarmilou spojení: Odkaz na LinkedIn

Kromě CVprofi se Jarmila věnuje koučinku, více na odkazu Uspesnykoucink.cz

Naši konzultanti

Andrea
Andrea

Vystudovala sociální a mediální komunikaci. Pět let působila jako odborný poradce při hledání uplatnění na pracovním trhu, ale také jako lektor měkkých dovedností, například sebeprezentace, komunikace či týmové spolupráce. Má také zkušenosti s hledáním práce v zahraničí, především v anglicky hovořících zemích. Během své kariéry zpracovala několik stovek životopisů a motivačních dopisů v českém i anglickém jazyce.

Lucie
Lucie

Lucie má dlouholetou praxi v oblasti public relations, jako poradce nasbírala zkušenosti na trhu práce v zahraničí i České republice. Ví, co je třeba do životopisu či motivačního dopisu uvést, aby správně zafungoval a vy jste dostali pozvánku na pohovor.

Vít
Vít

Vít vedl pohovory se stovkami zaměstnanců ve všech fázích kariéry. Tyto zkušenosti uplatňuje i při psaní životopisů, průvodních a motivačních dopisů.

Jindřich
Jindřich

Fotograf Jindřich Knebl pořizuje profesionální bussiness/CV fotografie. Pracuje se světlem, rekvizitami a úhly záběrů tak, aby právě váš životopis zůstal personalistům v paměti. Ateliérové snímky jsou čisté, elegantní a pomohou vám vyniknout. Snímky z interiéru naopak přidávají vašim snímkům bezprostřednost.

Monika
Monika

Díky letitým zkušenostem z on-line marketingu, PR a lidských zdrojů ví, jak vypadá úspěšný životopis a jak ho vytvořit. Působila v několika mezinárodních společnostech a má zkušenosti s trhy práce v Evropě, USA a jihovýchodní Asii. Oblasti lidských zdrojů se věnovala i během studia ve Francii. V tomto oboru se nadále vzdělává a sleduje aktuální trendy a novinky.

Cher
Cher

Cher – moved to Prague to teach English. Also freelances as a proofreader, writer and transcriber.