3 tipy pro zvýšení vaší přesvědčivosti na LinkedIn

3 tipy pro zvýšení vaší přesvědčivosti na LinkedIn

Když hledají personalisté na LinkedIn vhodné kandidáty ve vaší branži, chcete, aby našli a vybrali právě vás. Díky profesionálně napsanému profilu na LinkedIn si zvýšíte šanci na získání toho, co chcete, ať už se jedná o zajímavé zaměstnání nebo obchodní spolupráci. LinkedIn je také skvělý nástroj pro budování osobní značky.

Nechte zazářit svoji osobnost
Představte si, že je vám díky vašemu skvělému profilu nabídnuta práce. Nová práce vám může přinést lepší podmínky, např. zvýšení platu až o 50 %, ze 40 tisíc Kč na 60 tisíc Kč, což ročně znamená navýšení až o 240 tisíc Kč. Ročně můžete vydělat až desítky tisíc nebo až statisíce navíc. Kolik peněz měsíčně ztrácíte vy tím, že váš profil není vhodně napsaný?

Váš souhrn by měl dát jasně komukoli na LinkedIn najevo: Kdo jste, co nabízíte a čím můžete být prospěšní.

Neplýtvejte ale slovy, souhrn by měl být čtivý a srozumitelný. Důležité je v souhrnu uvést klíčová slova pro váš obor, díky kterým budete snáze vyhledatelní. A nezapomeňte: Je důležité nalézt rovnováhu mezi psaním profilu na LinkedIn pomocí klíčových slov a profesionalitou a přitom ukázat vaši osobnost.

Řekněte to jasně pár slovy
Titulek spolu s fotkou je první věcí, kterou uvidí žadatelé o navázání spojení před tím, než s vámi spojení navážou.

V titulku můžete také uvést, co jste doposud dokázali, například: Brand manažer s meziročním nárůstem zisku o 500 %,  personalista, který úspěšně najal 500+ zaměstnanců, zakladatel společnosti, která se umístila na žebříčku TOP 10 největších společností v oboru nebo redaktor, který napsal více než 1000 recenzí a článků. Čísla mluví za vše.

Nezapomeňte na profesionální fotografii
Fotografie určuje, jaký první dojem zanecháte. Bohužel stále vídáme neprofesionální fotografie ve špatné kvalitě. Nemusíte ihned běžet k profesionálnímu fotografovi, ale použijte alespoň tu nejsvětlejší a nejzdařilejší fotografii s neutrálním pozadím, kterou máte.

Pokud nemáte čas nebo chuť profil na LinkedIn upravovat, obraťte se na nás.  Napíšeme vám profesionální profil na LinkedIn, úspěšný životopis nebo motivační dopis. Také vám ušetříme čas a oslovíme za vás personální agentury.

Komentáře

Přidat komentář